Українці феєрично стартували в змаганнях з таїландського боксу на Всесвітніх іграх

16.07.2022 07:59 1058 0

Українські боксери Муай Тай виграли всі п'ять чвертьфінальних сутичок на Всесвітніх іграх-2022.

Анастасія Кулініч перемогла Кавзад Шевзад з Афганістану, Владислав Микитась за очками здолав Філліпа Деларміно з Філіппін, Ігор Любченко також за очками виграв Абіля Галієва з Казахстану, Олександр Єфіменко - португальця Гонсало Ноїтеса, а Олег Приймачов нокаутував узбека Фаната Хахрамонова.

• Олег Приймачов - Фанат Хахрамонов (Узбекистан)  - KO-B

15 липня українські спортсмени здобули 2 меділі Всесвітніх ігор-2022. Чемпіонками стали спортивні акробатка Вікторія Козловська та Таїсія Марченко в парі, Данило Фільченко став срібним призером у воднолижному спорті в фігурному катанні.

Майстрині джиу-джитсу Олександра Русецька та Богдана Голуб, програли сутички за бронзові медалі Всесвітнії ігор.