Триразова чемпіонка світу зажадала відповіді від керівників російського спорту щодо рішення WADA | Легка атлетика | Champion.com.ua
Мій профіль
9 Липня 2020

Триразова чемпіонка світу зажадала відповіді від керівників російського спорту щодо рішення WADA

10.12.2019 19:55 1822 0
Крик душі російської чемпіонки
Триразова чемпіонка світу зажадала відповіді від керівників російського спорту щодо рішення WADA

Триразова чемпіонка світу Марія Ласіцкене впевнена, що нічого не зміниться, і зажадала відповіді від керівників російського спорту.

Про це написала у відкритому листі.

"Мене позбавили російського прапора в кінці 2015 року. А остаточно його повернуть, швидше за все, лише в 2024-му. Я не суддя і не кат, щоб виносити вердикт і приводити в дію покарання для тих, хто в цьому винен. Я легкоатлет, у якого накопичилося безліч питань.

Так що ж все-таки сталося з російською легкою атлетикою і ВФЛА в 2015 році? Ми провели внутрішнє розслідування? Хто в підсумку був покараний? Ну, крім тих, що попалися на допінгу спортсменів і п'яти-шести чиновників і тренерів, яких усунула сама ІААФ. Або ми просто з усім погодилися і не стали нічого з'ясовувати далі?

Мені цікаво, що конкретно зробили Міністерство спорту і ОКР за останні чотири роки, щоб захистити особисто мене? Ви ж створили таку велику кількість різних комісій, але я ніде не знайшла підсумки їх роботи. А на сьогоднішній день у мене немає нейтрального статусу і навіть немає можливості отримати його", - зазначила Ласіцкене.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Мой любимый тренер Геннадий Гарикович @gennadygabrilyan - трехкратный чемпион мира! Ура ❤️💥🔥✨ #cska #highjump #trackandfield #nike

Допис, поширений Мария Ласицкене (@lasitskene.maria)

Раніше, президент WADA засудив обманні дії Росії.

Нагадаємо, ВАДА відсторонило Росію на 4 роки від Олімпійських ігор та чемпіонатів світу.

Коментарі ()