Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 30 липня | Олімпійські ігри 2020 | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 3000 На сайт
3 1500 На сайт

 

Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 30 липня

30.07.2021 07:41 12669 0
Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 30 липня

30 липня, на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх на старт вийдуть 15 представників України.

--------------------------------------

Кульова стрільба
03:00 (08:00 фінал) - одиночний розряд, спортивний пістолет, 25 м, жінки, кваліфікація: Олена Костевич
-------------------------------------- 

Легка атлетика

03:15 - особисті змагання, стрибки у висоту, чоловіки, кваліфікація: Андрій Проценко
-------------------------------------- 

Легка атлетика

04:30 - особисті змагання, метання диска, чоловіки, кваліфікація: Микита Нестеренко
--------------------------------------

Фехтування

05:25 (фінал 13:30) - шпага, командні змагання, чвертьфінал : Анатолій Герей, Богдан Нікішин, Ігор Рейзлін, Роман Свічкар
--------------------------------------
Дзюдо
не раніше 06:00 - особисті змагання, чоловіки понад 100 кг, 1/8 фіналу: Яків Хаммо
--------------------------------------
Дзюдо
не раніше 06:00 - особисті змагання, жінки понад 78 кг, 1/16 фіналу: Єлизавета Каланіна
--------------------------------------
Бокс
06:03 - жінки, напівсередня вага, до 69 кг, 1/4 фіналу: Анна Лисенко
--------------------------------------
Стрибки у воду
09:00 - трамплін 3 м, особисті змагання, жінки, попередній раунд: Вікторія Кесарь, Ганна Письменська
--------------------------------------

Легка атлетика

13:05 - особисті змагання, потрійний стрибок, жінки, кваліфікація: Ольга Саладуха
--------------------------------------

Легка атлетика

13:25 - особисті змагання, штовхання ядра, жінки, кваліфікація: Ольга Голодна
--------------------------------------

Плавання

13:14 - особисті змагання, 50 м вільним стилем, чоловіки, попередні запливи: Владислав Бухов
--------------------------------------

Легка атлетика

14:12 - командні змагання, естафета 4х400 м, змішана, кваліфікація: Аліна Логвиненко, Катерина Климюк, Олександр Погорілко, Микита Барабанов
--------------------------------------

Плавання

14:23 - особисті змагання, 1500 м вільним стилем, чоловіки, попередні запливи: Сергій Фролов, Михайло Романчук

Коментарі ()