Донбас став чемпіоном Української хокейної ліги

12.04.2019 21:02 3865 0

Сьогодні, 12 квітня, відбувся 5 матч фінальної серії плей-оф чемпіонату Української хокейної ліги де Донбас зустрівся з херсонським Дніпром де переміг і став чемпіоном Української хокейної ліги. Нагадаємо, що рахунок в протистоянні був - 3:1.

Перший період зустрічі пройшов у впертій боротьбі, на 6-й хвилині Романенко вивів команду вперед.

Друга 20-хвилинка розпочалася з голу Донбасу, Разумов відзначився на 7 хвилині, а вже через 2 хвилини Лялька закинув шайбу, згодом Коренчук закріпив перевагу Донбасу в рахунку. Наприкінці періоду Дніпру вдалося закинути шайбу у ворота Донбасу. - 4:1.

У третьому періоді Дніпро кинув всі сили вперед, однак період пройшов без закинутих шайб.