Динамо в більшості розгромило Полісся у 25 турі УПЛ

21.04.2024 19:52 10487 0

Київське Динамо здобуло впевнену домашню перемогу над житомирським Поліссям у грі 25 туру Української Прем’єр-Ліги. Матч завершився з рахунком 3:0.

У першому таймі зустрічі Тарас Михавко невдало замкнув передачу Миколи Шапаренка. На 32 хвилині з передачі Андрія Ярмоленка Владислав Ванат відкрив рахунок, реалізувавши вихід сам на сам з воротарем суперника Олегом Кудриком.

Після перерви з передачі Костянтина Вівчаренка відзначився Шапаренко, який гарним ударом поцілив у дальній верхній кут воріт житомирської команди. А згодом гості залишилися в меншості: Василь Кравець отримав два попередження за три хвилини.

Віталій Буяльський відібрав м’яч в опонента та, обігравшись з Владиславом Ванатом, реалізував вихід з воротарем - 3:0.

Після зіграного матчу київська команда втримує друге місце у турнірній таблиці ліги, маючи 54 очки. Підопічні Сергія Шищенка залишилися на шостому місці, набравши 39 балів.

У 26 турі, 27 квітня, Динамо на виїзді зіграє зі СК Дніпро-1. Полісся ж 29 квітня Полісся прийме Ворсклу.