Кривбас та Ворскла не виявили сильнішого у 23 турі УПЛ

08.04.2024 20:26 372 0

Криворізький Кривбас вдома зіграв внічию з полтавською Ворсклою у грі 23 туру Української Прем’єр-ліги. Матч завершився з рахунком 1:1.

Рахунок у зустрічі відкрив Соса, який реалізував пенальті у середині першого тайму. Через вісім хвилин з передачі Кане рахунок зрівняв Руслан Степанюк.

Відразу після перерви Максим Задерака подачею з кутової позначки знайшов Андрія Понєдєльніка, який влучив у каркас воріт. У середині другого тайму матчу Задерака мав шанс зробити результативну передачу, але Дмитро Хомченовський поцілив у стійку воріт полтавської команди.

Після зіграного поєдинку підопічні Юрія Вернидуба з 47 очками залишилися на другій сходинці у турнірній таблиці. Ворскла має 30 балів та перебуває на 7 місці.