Чорноморець анонсував повернення глядачів на домашні матчі
![Чорноморець анонсував повернення глядачів на домашні матчі](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/1/a/4872/1a02a8c4cdd28ce310affd91b4cdf2cb.jpg?w=760&q=90)
Одеський Чорноморець буде проводити домашні матчі чемпіонату України з глядачами.
Про це повідомила пресслужба клубу.
Відповідний дозвіл клуб отримав від Одеської військової адміністрації. Найближчий матч "моряків" з Вересом у 21 турі Української Прем'єр-ліги (17 березня) відбудеться вже із присутністю фанатів на трибунах.
Зазначимо, що раніше такий дозвіл отримали Динамо, Шахтар, Ворскла, Верес, Полісся, ЛНЗ, Олександрія, Оболонь та Минай.
Напередодні у 20 турі Української Прем`єр-ліги Чорноморець поступився полтавській Ворсклі (0:1). Наразі клуб йде на 10-й позиції в турнірній таблиці УПЛ (23 очки).