Любенович: Усе правильно робили, але трохи не вистачило, щоб забити
![Любенович: Усе правильно робили, але трохи не вистачило, щоб забити](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/5/e/4907/5e822a6406fc8cca31c185f2faa94eb8.jpg?w=760&q=90)
Головний тренер Миная Желько Любенович вважає, що його команда діяла правильно у грі 21 туру Української Прем'єр-ліги проти Шахтаря.
Про це сербський фахівець розповів на післяматчевій пресконференції.
— Команді було складно перетнути центр протягом обох таймів. Чи були ви готові до такої гри? І чого не вистачило Минаю, аби забити бодай 1 гол?
— Так, у нас була тактика від оборони. Я сьогодні трохи змінив схему на 1-3-6-1. У нас звичайно схема 3-5-2, але сьогодні змінили, щоб більше футболістів грало на оборону. У нас були швидкі контратаки, але, на жаль, у нас не дуже вийшло. У першому таймі був один момент у Гунічева. В принципі все правильно робили, але, на жаль, трохи не вистачило, щоб забити. У другому таймі в нас було ще пару моментів, де можна було реалізувати. У цій грі в нас не вийшло, будемо сподіватися, що в наступній вийде.
Нагадаємо, Минай поступився Шахтареві з рахунком 0:2, відтак підопічні Любеновича залишились останніми в турнірній таблиці УПЛ, а команда Маріно Пушича стала одноосібним лідером.
Зі свого боку наставник "гірників" після матчу прокоментував відсутність Дмитра Чигринського в заявці на чемпіонат України.
Соломія Романчук, Чемпіон