Шахтар розібрався з Минаєм в 21 турі УПЛ

12.03.2024 19:55 5574 0

У матчі 21-го туру Української Прем’єр-Ліги донецький Шахтар впевнено переміг Минай. Гра завершилася з рахунком 2:0.

Гірники у першій половині зустрічі забили два голи, що суттєво вплинуло на хід гри. На 24 хвилині Судаков реалізував пенальті, яке було призначено за порушення правил Корнійчука проти Коноплі. А через шість хвилин Сікан після передачі Кевіна подвоїв рахунок.

До перерви матчу гравці Шахтаря могли збільшити свою перевагу в рахунку. Спочатку захисник Минаю заблокував удар Бондаренка, Судаков пробив повз ворота, а Кемкін поцілив у стійку воріт суперника.

У другій половині зустрічі було менше створених моментів. Гірники намагалися зберегти рахунок та сили гравців, провівши ряд замін.

У наступному турі УПЛ, 30 березня, Шахтар зіграє з Оболонню (початок гри - о 13:00). Наступного дня Минай прийме Олександрію (початок - о 13:00).