Головне

Син Шевченка Джордан: Для мене важливо, що я українець

Син Шевченка розповів про зв'язок з Україною
25.10.2023 13:43 753 0
Син Шевченка Джордан: Для мене важливо, що я українець

Джордан Шевченко, найстарший син колишнього нападника збірної України Андрія Шевченка, пишається тим, що є наполовину українцем.

Про це він розповів порталу Голос Америки.

"Ми жили або в квартирі батька, або в квартирі бабусі, тож у мене багато приємних спогадів про спілкування з рідними, особливо про наїдки моєї бабусі. Було багато смачної домашньої їжі, але знову ж таки, я відчував, що не міг доторкнутися до цієї моєї сторони глибоко, у тому числі через мовний бар'єр.

  Читайте: Шевченко замінить Павелка на посту президента УАФ

До цього я не дуже підтримував свою українську сторону, але як тільки почалася війна, я відчув, що це мій обов'язок. Тому що реальність така, що бути українцем зараз під загрозою. Тому українцям дійсно потрібно зібратися разом та показати, чому ми важливі як країна, чому ми важливі як народ.

  Актуально: Син Шевченка вступив до Єльського університету

Більшу частину своєї історії Україна знаходилась під впливом зовнішніх сил – Річ Посполита із заходу, Московія зі сходу, потім османи із півдня. Усі воюють за цю землю, і це в певному сенсі майже повторюється, бо ми маємо оцю зовнішню силу, яка намагається претендувати на наші землі, поставити під загрозу нашу свободу, але ми не підемо без бою.

  Шевченко: Вітаю рішення УЄФА не розглядати допуск російських команд U-17

Ми маємо свій стіл на кампусі в університеті, розповідаємо про війну та збираємо пожертви, і в обмін на ці пожертви даруємо наклейки, ручки, листівки. Я поки ще не можу говорити з батьком українською, можу використовувати кілька слів у розмові, і думаю для нього це показує, що я беру іниціативу. Для мене важливо, що я українець. Я нарешті підкріплюю це діями. Слава Україні", - сказав Джордан.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Коментарі ()