Головне

Павелко: Ріццолі та Лучі допоможуть українським арбітрам вийти на міжнародний топрівень

Президент УАФ розповів про підготовку український арбітрів
25.02.2023 22:11 778 0
Павелко: Ріццолі та Лучі допоможуть українським арбітрам вийти на міжнародний топрівень

У межах підготовки до другої частини чемпіонату України 2022/23 на Закарпатті проходять навчально-тренувальні збори арбітрів та асистентів арбітрів УПЛ.

Про це повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

"У рамках підготовки до другої частини чемпіонату України 2022/23 на Закарпатті проходять навчально-тренувальні збори арбітрів та асистентів арбітрів УПЛ. НТЗ відбувається під керівництвом голови Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі та одного з кращих рефері світу, головного експерта з арбітражу УАФ Ніколи Ріццолі. Нагадаю, що Нікола працює в нашій команді з 2021 року і продовжував виконувати свої обов’язки з початком повномасштабного вторгнення рашистів. Паралельно, протягом 2022 року, разом з колегами з інших країн, організовував допомогу для українських рефері. І ми це дуже цінуємо".

  В УАФ спростували інформацію про відсторонення Павелка

"Для самих арбітрів та асистентів рефері УПЛ це додатковий стимул перейняти максимально знань і успішного досвіду від топарбітра ФІФА, який довів, що є справжнім другом України. 

  Актуально: Суд заборонив Павелку виїжджати з України

"Сподіваюсь, це надихне наших спеціалістів на нові високі досягнення, якими сьогодні може пишатися їхня колега — Катерина Монзуль. Сама Катя зараз перебуває в Новій Зеландії, де працювала на матчах плей-оф кваліфікації до жіночого ЧС-2023 та проходить підготовку для роботи на поєдинках фінальної частини світової першості, яка відбудеться у липні-серпні в Австралії та Новій Зеландії".

  Читайте: Суд відсторонив Павелка від посади президента УАФ до 17 березня

"Наочний приклад Монзуль і досвід італійських фахівців, Ріццолі та Лучі, впевнений, допоможуть і іншим українським арбітрам вийти на міжнародний топрівень!" - написав Павелко.

Коментарі ()