Шахтар знищив Дніпро-1 у 21 турі УПЛ

Гості змогли забити гол престижу
04.03.2020 20:50 2407 0

У матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар у Харкові приймав Дніпро-1.

Провальним вийшов старт матчу для гостей. Гірники вже до 24-ої хвилини матчу вели у рахунку 4:0. У другому таймі матчу за гру рукою захисника гірників Бондаря було призначено пенальті, яке реалізував Супряга.

Чемпіонат України - Прем'єр-ліга
21 тур, 4 березня

Шахтар - Дніпро-1 4:1 (4:0)

Голи: 1:0 - 4 Кривцов, 2:0 - 9 Адамюк (авт), 3:0 - 19 Тайсон, 4:0 - 23 Коноплянка, 4:1 - 82 Супряга (пен)

Шахтар: Андрій Пятов, Сергій Кривцов (Валерій Бондар 60), Тарас Степаненко, Тайсон, Жуніор Мораес (Фернандо 74), Тете, Євген Коноплянка (Артем Бондаренко 70), Микола Матвієнко, Майкон, Ісмаїлі, Додо

СК Дніпро-1: Валерій Юрчук, Володимир Адамюк, Сергій Кравченко (Арсеній Батагов 62), Олексій Хобленко (Владислав Супряга 46), Владислав Шаповал, Сергій Логінов, Франциско Ді Франко, Олександр Назаренко, Юрій Вакулко, Максим Лопирьонок, Олексій Чичиков (Лукас Тейлор 46)

Попередження: Валерій Бондар 81 - Сергій Логінов 22, Франциско Ді Франко 34, Олександр Назаренко 55, Владислав Шаповал 67.

Раніше, Дніпро-1 завдяки хет-трику Супряги переміг Динамо у 20 турі УПЛ.

Нагадаємо, Ворскла сенсаційно перемогла Шахтар у 20 турі УПЛ.