Журналіст вказав на важливу помилку Шевченка | Футбол | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 1500 На сайт

 

Журналіст вказав на важливу помилку Шевченка

11.09.2019 12:30 26357 0
Журналіст прокоментував вибір стартового складу збірної України у матчі проти Нігерії
Журналіст вказав на важливу помилку Шевченка

Головний тренер збірної України у матчі проти Нігерії допустив помилку випустивши у стартовому складі півзахисника Віктора Коваленка.

Про це розповів журналіст Микола Несенюк на своїй сторінці у Facebook.

"Є така штука – внутрішній голос. Може зненацька підказати зробити щось несподіване і нелогічне. І треба мати сильний характер, аби його не послухати і вчинити так, як слід. Андрію Шевченку цей внутрішній голос дістався у спадок від Михайла Фоменка, який очолював національну футбольну команду України до літа 2016 року. За півроку до того цей внутрішній голос підказав Фоменку, чия команда перед тим успішно пройшла європейський відбір, поставити до основного складу футболіста на прізвище Коваленко. Фоменко послухав і в результаті збірна Україна зіграла на Євро-2016 гірше за всіх.

Одразу зазначу – я не маю нічого проти Віктора Коваленка. Цілком можливо він є доброю людиною, хорошим товаришем, вірним другом і має ще багато чеснот. Але є у Віктора один недолік – його вміння грати у футбол недостатнє для виступів за національну збірну. Це переконливо доводить статистика його виступів за головну команду України, яку я наводив ще рік тому. Нічого страшного – такий самий недолік мають ще десятки мільйонів українців.

Та повернемось до Андрія Шевченка, який очоливши збірну України зазнавав суцільних невдач і без шансів програв позаторік світовий відбір. Лише після цього він припинив слухати той внутрішній голос і забрав Коваленка зі збірної. І одразу прийшли успіхи! Торік Україна виграла свою групу у Лізі Націй, а цього року успішно виступає у європейському відборі, практично забезпечивши собі місце у фінальному турнірі Євро-2020. Після перемоги над могутньою командою Литви деякі мої колеги вже почали наввипередки оголошувати Андрія Шевченка генієм тренерської думки. І на здоров’я!

Але тут знову нагадав про себе той внутрішній голос, який сказав Шевченку: "Постав Вітю Коваленка у склад на контрольну гру проти Нігерії! Побачиш як це буде круто!". І всі все побачили – команда програвала на своєму полі нігерійцям 0:2 без особливих шансів на успіх. Шевченко терпів до 66 хвилини, після чого послав той внутрішній голос подалі і забрав Коваленка з поля. І життя налагодилось! Не минуло й десяти хвилин як наші забили, а ще за хвилину зусиллями відомого вихованця українського футболу Марлоса, який віддав результативну передачу на Яремчука, зрівняла рахунок. Аби виграти нашим просто забракло часу…

Який висновок? Думаю, що боротьба Андрія Шевченка зі своїм внутрішнім голосом ще далеко не завершена і ми ще побачимо багато цікавого. Про одне благаю – не слухайте тих, хто каже що у того внутрішнього голосу є конкретне ім’я і прізвище! Неправда це! Наклепи нехороших людей!", - розповів Несенюк.

Раніше, Шевченко назвав проблему збірної України.

Також, Коноплянка вказав на відсутність ключового гравця збірної України.

Коментарі ()