Металіст 1925 переміг Кремінь

Результативний матч
17.07.2019 08:53 1857 0

У контрольному матчі Металіст 1925 святкував перемогу над Кременем.

У середині першої половини зустрічі харківська команда відкрила рахунок. Давидов першим був на добиванні після потужного удару Романова. А на сороковій хвилині матчу перший кутовий у виконанні Металіста 1925 завершився взяттям воріт: Романов навісив, гості вибили м’яч на лінію карного майданчику, Давидов відпасував на Ямполя, який точним ударом лівою забив другий гол.

На старті другого тайму матчу після прострілу Османа м’яч рикошетом від захисника Кременя влетів у сітку воріт – 3:0. У середині тайму кременчуцька команда провела гол престижу. Наприкінці матчу Кремінь залишився у меншості і було призначено пенальті. Потенційний новачок харківської команди не реалізував пенальті.

Контрольний матч
Металіст 1925 – Кремінь 3:1 (2:0)
Голи: 1:0 - 26 Давидов, 2:0 - 40 Ямполь, 3:0 - 46 Осман, 3:1 - 73 Авер’янов

Раніше повідомлялося, воротар Данило Канєвцев, а також півзахисники Олег Синиця і Дмитро Гранкін покинули Металіст-1925.

Нагадаємо, перед Металістом 1925 стоїть завдання підвищитися у класі.