Збірна України U-20 - чемпіон світу!

16.06.2019 01:16 6394 1

Збірна України у фінальному матчі чемпіонату світу переграла однолітків з Південної Кореї та виграла чемпіонат світу U-20.

Матч розпочався зі стрімкої атаки суперників, боротьба у штрафній привела до пенальті. Корейцям вдалося реалізувати момент та забити пенальті. Однак вже на 34 хвилині Супряга видовищним ударом зрівняв рахунок, а вже у другому таймі на 53-й хвилині дубль футболіста вивів українську збірну вперед. Під завісу матчу збірна України закріпила за собою остаточну перемогу над Південною Кореєю голом на 89 хвилині Цітаішвілі. Рахунок на табло 3:1.

Таким чином, молодіжна збірна України стала переможцем чемпіонату світу U-20.

Чемпіонат світу U-20

15 червня

Фінал

Україна - Південна Корея 3:1 (1:1)

Голи: 0:1 - 5 пенальті Лі Кангін, 1:1 - 34 Супряга, 2:1 - 53 Супряга, 3:1 - 89 Цітаішвілі.

Україна U-20 - Лунін, Сафронов, Бондар, Конопля, Безкоровайний, Хахльов (Чех, 57), Корнієнко, Дрішлюк, Цітаішвілі, Булеца (Кащук, 88), Супряга (Сікан, 62).

Південна Корея U-20 - Лі Кван Ен, Se-Yoon (Вон-Санг, 46), Лі Чже Ік, Хван Те Хен, Jun (Куук-Хуу, 80), Кім Чжун Мін, Хуун Во, Лі Кан Ін, Ji-Sol, Чжо Ен Ук (Чжон Се Чжин, 63), Про Се Хун.

Попередження:

Хуун Ву (33), Лі Чже Ік (56), Про Се Хун (78), Конопля (86).

Нагадаємо, Бєланов підтримав збірну України у фіналі.

Також, читачі Чемпіона були впевнені у перемозі збірної України у фіналі чемпіонату світу