Спортінг - Ворскла: 3:0 МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

13.12.2018 23:52 6708 0

Матч завершено, Ворскла без боротьби програє Спортінгу та залишається на 3-у місці в своїй групі.

90' Сергійчук увірвався в штрафну суперника з лівого флангу і намагався відправити м'яч у дальній кут воріт, але вийшло трохи неточно.

90' Сергійчук пройшов двох, спробував пробити, але удар не вийшов, і Сален легко забрав м'яч.

90' Кане був з м'ячем у штрафному майданчику суперника, але легко його втратив, впавши на газон.

90' 5 хвилин додає арбітр. Дуже дивно, навіщо стільки потрібно.

89' Кабралу ніхто не завадив небезпечно навісити з лівого краю штрафного майданчика, але м'яч полетів за лицьову.

88' Саків отримав пошкодження, медики з'явилися на полі. Тарас тримається за праве стегно.

87' Не дивлячись на рахунок, португальці не лінуються йти вперед, створювати моменти.

86' Класна передача пройшла з центру на хід Коррею, той випередив Ребенка і пробив з лінії штрафного майданчика повз Ткаченка, але м'яч пролетів поруч із правою стійкою!

85' Черговий кутовий зліва, і знову полтавці дають бити суперника: Маркеш головою відправив м'яч набагато вище воріт. Ніхто йому не заважав

83' Продовжує Спортінг контролювати м'яч, інколи виходячи в атаки.

81' "Леви" заробили кутовий зліва. пішла подача в центр штрафного, Петрович вистрибнув вище всіх, але пробив головою вище поперечини.

79' Хороший пас на хід вдався з правого флангу від Мане на Маркеша, але рефері зафіксували черговий офсайд.

77' У паралельному матчі цієї групи Арсенал як і раніше попереду з рахунком 1 - 0.

76' Артур пробив метрів з 22-х, м'яч полетів набагато вище воріт.

74' Остання заміна у Спортінга: Бруно Паш вийшов замість Бруну Фернандеша.

72' Чеснаков в своїй штрафній площі виставив ногу в боротьбі з Маркешем, той звалився, але суддя пенальті не дав, і як показав повтор, мав рацію, адже гравець Ворскли зіграв у м'яч.

70' Мане відкотив м'яч в центр на Кабрала, той потужно вистрілив по воротах, але Ткаченко виявився на висоті, відбивши м'яч.

69' Коломоєць вирішив пробити здалеку, побачивши, що Сален далеко вийшов з воріт, але було видно, що воротар контролював ситуацію.

68' А ось і друга заміна у Ворскли: Олександр Сергійчук з'явився на полі замість Кареки.

66' Кутовий справа заробив Педру Маркеш. Після подачі з кута поля Андре Пінту пробив головою по центру воріт, але прямо в руки воротарю.

64' Португальці продовжують володіти м'ячем, не форсуючи події.

62' Пердута і Ребенок не зрозуміли один одного і заробили кутовий для суперника, однак ні до чого небезпечного він не привів.

60' Кутовий зліва заробили полтавці. Саків подав у центр, але м'яч перелетів всіх гравців, що знаходились в штрафному майданчику.

58' Вимушена заміна у Спортынга: замість Монтеро на полі з'явився Педру Маркеш. Для нього це дебют в складі лісабонців.

57' Страждає Монтеро, стадіон аплодує своєму форварду.

56' Затягнулася пауза в грі. Мабуть, Монтеро отримав серйозне пошкодження, його забирають на носилках.

55' Мане отримав м'яч на правому фланзі атаки, легко розібрався з Чеснаковим і закручував м'яч у дальній кут воріт Ткаченко, вийшло красиво, але неточно.

53' Гравець Ворскли заблокував удар Мане метрів з 20-ти, а все починалося з подачі Рістовскі з правого флангу

52' Пердута виграв боротьбу у Кабрала, не давши тому увірватися з м'ячем в штрафну площу.

51' Артур перехопив м'яч у Мане в центрі поля, але організувати атаку не вдалося, заробив лише аут.

50' Бруну Фернандеш виконав м'яку подачу з лівого флангу на лінію штрафного майданчика, але Коломоєць вибив м'яч в поле, відпрацювавши в обороні.

49' М'яч тримається в центрі поля, команди по черзі нею володіють, але поки без спроб атакувати.

47' Заміна у полтавчан: замість Даллку на полі з'явився Юрій Коломоєць. Сачко підсилює гру в атаці, втрачати вже нічого.

46' Другий тайм розпочався!

Перший тайм завершився, жахливу гру від Ворскли і спокійну від Спортінга ми побачили.

43' 3:0 стає рахунок. Фернандеш прострілив з правого краю штрафного майданчика, а Монтеро випередив Даллку, пославши м'яч точно в дальній нижній кут! Дуже легко!

41' Лісабонці втратили м'яч в центрі поля, отримали атаку від Ворскли, але полтавчанам вдалося заробити лише стандарт: Акунья порушив правила

39' "Леви" катають м'яч у центрі поля, вболівальники не замовкають, співають пісні.

38' 5-й офсайд у гравців Спортинга і знову атака була правим флангом.

37' Нічого в грі не змінюється: португальці спокійно володіють м'ячем то в центрі поля, то просуваючись трохи вперед на половину поля суперника.

36' У положенні "поза грою" виявився Бруну Фернандеш.

35' Гол. Вдруге забиває лісабонський клуб.  Мане виконав передачу на право, Фернандеш м'яко прострілив у воротарський зону, де Мігелю Луішу ніхто не заважав розстріляти ворота.

32' Мане добре відкрився і набрав швидкість по правому флангу, на нього пішла передача, але суддя підняв прапорець, сигналізуючи офсайд.

31' Даллку вибив м'яч далеко вперед, але Сален випередив Кареку, ногою вибивши м'яч за бокову лінію.

29' Забивши гол, португальці трохи заспокоїлися, все частіше дають супернику володіти м'ячем.

28' У центрі поля команди по черзі грають в пас без проривів уперед.

27' Штрафний удар привів до кутового справа. Пішла подача на ближню штангу, але португальці легко відбилися.

25' Суддя без вагань вручив Петровичу жовту картку за фол проти Кареки: Радослав руками притримав суперника, заваливши біля штрафного майданчику.

24' Габелок виконав довгу передачу на лівий фланг атаки, але Артур не зміг зупинити м'яч.

23' Мане отримав м'яч на правому краю штрафного майданчика, підіграв собі під ліву ногу і пробив в ближній кут, але вийшло не дуже сильно, тому Ткаченко без проблем забрав м'яч.

21' На Рістовскі пішов закид по правому флангу, але захисник опинився в офсайді. Дуже активний Стефан на початку матчу.

20' "Леви" заробили стандарт на лівому фланзі: Акунья виконав подачу на дальню штангу, а там був абсолютно один Петрович, але не зміг дотягнутися до м'яча серб.

18' Гол. Забиває Спортінг. Фреді головою добив м'яч у ворота з 4-х метрів. Можна сказати, м'яч сам відлетів в голову Монтеро після невдалого удару Мане і відскоку від гравця Ворскли.

16' Пердута чисто виконав підкат проти Акуна, вибивши м'яч за бокову лінію.

14' Кабрал притримав за футболку гравця Ворскли. Що цікаво, це перше порушення правил в нашому матчі.

12' Пердута на правому фланзі оборони поставив корпус Бруну Фернандешу і виграв викидання з-за бокової.

11' Фреді Монтеро отримав м'яч на лінії воротарської зони, але замість удару відпустив його за лицьову лінію в простій ситуації.

10' Як і Кейзер, Сачко вирішив надати шанс другому воротареві своєї команди, Богдан Шуст залишився в запасі.

9' Ткаченко дуже невдало вибив м'яч вперед, що призвело до виходу один-на-один від Мігела Луїша, але Олександр виправився, не давши себе переграти.

8' Полтавчани продовжують грати без м'яча, а господарі поля грають в пас в центрі поля.

7' Хочеться вірити, що сьогодні команди будуть часто ходити в атаку, не дадуть нудьгувати глядачам.

6' Атака правим флангом з боку португальців завершилася прострілом, але захисник Ворскли вибив м'яч на кутовий, який ні до чого небезпечного не привів.

4' Мляво катають м'яч гравці Спортинга, таке відчуття, що зараз не початок матчу, а хвилина так 70-я.

3' У положення "поза грою" потрапив фланговий захисник Спортинга - Рістовскі.

2' "Леви" контролюють м'яч, але до штрафного майданчика Ворскли поки дійти не можуть.

Команди виходять на Ештадіу Жозе Алваладе, лунає гімн Ліги Європи.

Нагадаємо, матч Спортінг — Ворскла розсудить австрійська бригада.

Стали відомі стартові склади команд.

У 6-му турі Ліги Європи Спортінг у Лісабоні прийматиме полтавську Ворсклу.

Гра відбудеться 13 грудня на Ештадіу Жозе Алваладе.

Початок о 22:00.

Також: Футбол 1 онлайн - дивитися пряму трансляцію

Пряма онлайн-трансляція поєдинку Спортінг - Ворскла на Футбол 1 та на платформі Oll.tv.

Текстова онлайн-трансляція матчу Спортінг - Ворскла буде доступна на нашому сайті, починаючи з 21:45.

Нагадаємо, що напередодні Шахтар вилетів з розіграшу Ліги чемпіонів, не змігши перемогти Ліон (1:1).