Мудрик забив свій перший м'яч у 2024 році

Дуже потрібний момент для українця
29.02.2024 00:23 Андрій Дунець 14090 0

Михайло Мудрик відзначився забитим м'ячем за Челсі в матчі 5-го раунду Кубку Англії проти Лідса.

На 37-й хвилині вінгер "синіх" вдало відгукнувся у штрафному майданчику суперника на пас Рахіма Стерлінга і завдав результативного удару з-під захисника гостей.

Відео

В підсумку Челсі переміг із рахунком 3:2. У чвертьфіналі лондонці зустрінуться з лідером Чемпіоншипа — Лестер Сіті.

Слід зазначити, що цей гол став першим для Мудрика у 2024 році. Михайло останнім часом втратив місце у стартовому складі, а перед фінальним матчем Кубку Ліги проти Ліверпуля українець мав невтішну серію із трьох поспіль "повних матчів" на лавці.

Нагадаємо, після недільної гри проти "червоних", у якій ексгравець Шахтаря з'явився на полі в кінці основного часу, колишній нападник Астон Вілли у соцмережах поглумився над 23-річним футболістом.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua