Феноменальний сейв Луніна врятував Реал від пропущеного гола в матчі зі Севільєю

Українець не припиняє тішити впевненою грою
26.02.2024 00:30 Андрій Дунець 2362 0

Андрій Лунін став одним із героїв матчу Реал Мадрид - Севілья в межах 26-го туру чемпіонату Іспанії.

На 52-й хвилині, за рахунку 0:0, голкіпер "бланкос" ногою відбив м'яч після удару Ісаака Ромеро майже з лінії воротарського майданчика.

Відео

В підсумку Реал спромігся вирвати перемогу в матчі завдяки голу Луки Модрича на 81-й хвилині.

Нагадаємо, нещодавно український воротар повторив рекорд Тібо Куртуа в матчі Ліги чемпіонів.

Відео дня: блискучі сейви Луніна дозволили Реалу мінімально здолати Лейпциг у ЛЧ

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua