Божевільна гармата Кочергіна: український футболіст забив супергол у Польщі - ВІДЕО

22.05.2023 07:57 Андрій Дунець 3201 0

Владислав Кочергін став головним героєм матчу 33-го туру польської Екстракляси між Плоцьком та Ракувом.

Українець оформив дубль з інтервалом у 5 хвилин. Особливо красивим вийшов перший гол, коли Кочергін на 81-й хвилині завдав неймовірного удару з далекої відстані, зрівнявши рахунок.

Відео

Другий м'яч Владислава, проведений на 85-й хвилині, став переможним для Ракува - 2:1.

Нагадаємо, ця гра вже не мала турнірного значення для гостей, позаяк вони ще 2 тижні тому офіційно вперше в історії стали чемпіонами Польщі.

Варто також додати, що Кочергін не вперше забиває два голи в одному матчі з коротким інтервалом. У листопаді минулого року півзахисник оформив дубль за 3 хвилини.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua