Циганкова не зупинити: українець оформив дубль у матчі Ла Ліги за Жирону - ВІДЕО

— 18 березня 2023, 18:53

Віктор Циганков удруге зрівняв рахунок у поєдинку 26-го туру чемпіонату Іспанії між Райо Вальєкано та Жироною.

Український вінгер гостей на 52-й хвилині вдало відкрився у штрафному майданчику суперника під пас Хав'єра Каррери - 2:2.

Відео

Нагадаємо, на 29-й хвилині цього ж матчу Циганков також відзначився голом. А за попередні шість зустрічей за новий клуб Віктор уже встиг відзначитися трьома асистами та одним забитим голом.

До речі, Циганков став першим українцем, який забив двічі в одній грі чемпіонату Іспанії.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно бути в курсі головних подій зі світу спорту!