Циганков продемонстрував блискучий дриблінг і змусив попітніти одного з найкращих воротарів Ла Ліги - ВІДЕО

— 14 березня 2023, 08:18

Віктор Циганков став героєм яскравого епізоду в матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії між Жироною та Атлетико.

На 54-й хвилині ексфутболіст Динамо легко обіграв суперника на правому фланзі, після чого увійшов до штрафного майданчика й завдав сильного удару по воротах Яна Облака - словенський голкіпер із труднощами відбив м'яч.

Відео

Циганков провів на полі 87 хвилин, а невдовзі після заміни українця його команда пропустила єдиний гол у зустрічі - поразка з рахунком 0:1. Нагадаємо, Віктор за шість матчів у новому клубі встиг відзначитися трьома асистами та одним забитим голом.