3 роки тому на Олімпійському зіграли фінал Ліги чемпіонів

26.05.2021 09:44 Valeriy Ruchka 4068 0

3 роки тому 26 травня у Києві на НСК Олімпійський Реал та Ліверпуль зійшлися у фіналі Ліги чемпіонів-2017/18. Реал завдяки голам Каріма Бензема та дублю Гарета Бейла здобув перемогу 3:1.

На 51-й хвилині рахунок відкрив Карім Бензема, проте вже за 4 хвилини Садіо Мане після розіграшу кутового відновив рівновагу.

Згодом Гарет Бейл, який тільки-но вийшов на заміну, красивим ударом через себе знову вивів Реал уперед - 2:1. А на 84-й хвилині валієць оформив дубль, вразивши ворота Ліверпуля після жахливої помилки голкіпера Лоріса Каріуса.

Зазначимо, на 31-й хвилині матч з поля пішов лідер Ліверпуля Мохамед Салах. Він травмувався кількома хвилинами раніше у боротьбі за позицію проти Серхіо Рамоса.

Згодом, через 5 хвилин втрат зазнав і Реал - травмувався і був замінений правий захисник команди Дані Карвахаль. Проте втрата червоних виявилася значно серйознішою.