Прима посів 35 місце, Підручний - 64 у спринті на першому етапі Кубка світу

Серед українців найкраще виступив Прима
01.12.2019 14:51 2780 0
Прима посів 35 місце,  Підручний - 64 у спринті на першому етапі Кубка світу

Сьогодні, 1 грудня, у шведському Естерсунді на першому етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча спринтерська гонка.

Україну у цій гонці представляли Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Руслан Ткаленко і Тарас Лесюк.

Невдало цю гонку провів Дмитро Підручний, який припустився аж чотирьох промахів. Як наслідок Підручний посів 64 місце. Артем Прима двічі промахнувся на стрільбі і показав 35 результат.

Антон Дудченко, для якого це була дебютна гонка на Кубку світу, припустився двох промахів і посів 51 місце.  Руслан Ткаленко з промахами посів 46 місце. Тарас Лесюк стартував в останній групі - з 1 промахом посів 53 місце.

Спринт виграли брати Бо - Йоганнес був першим, Тар'єй - другим. Третій результат показав росіянин Матвій Єлісєєв.