Дивитися трансляцію на Megogo Головний арбітр - Шимон Марциняк (Польща)

2:3. Муані потужно пробив по центру і забив.

1:3. Паредес забиває! Льоріс вгадав, але не потягнув.

1:2. Чуамені не забиває! Повз ворота пробив француз.

1:1. Коман не забиває! Мартінес тягне удар!

1:1. Мессі зрівнює! Льоріс стрибнув за м'ячем, але не встиг дотягнутися.

1:0. Мбаппе пробив Мартінеса, який вгадав напрямок удару.

На нас чекає серія пенальті у фіналі чемпіонату світу!

120' Мбаппе пройшов 3 захисників, але все ж втратив м'яч.

120' Муані вийшов один на один, але Мартінес урятував свою команду.

120' Мессі на Лаутаро виконав закидання, але той у офсайді опинився.

120' Також заміна у Франції: Дісасі замінив Кунде.

120' Заміна в складі збірної Аргентини: замість Тальяфіко на поле вийшов Дибала.

120' 3 хвилини до кінця овертаймів!

120' Муані трохи не дотягнувся головою до м'яча. Удар від воріт.

119' Мессі подавав з кутового, але французи відбиваються.

118' ГОООООООООООООЛ! ХЕТ-ТРИК МБАППЕ!

117' Пенальті у ворота збірної Аргентини!

116' Заміна в збірній Аргентини: замість Мак Аллістера на поле вийшов Песселья.

115' Паредес грубо зіграв проти Камавінги. Жовта картка хавбеку збірної Аргентини.

113' Замість Варана на поле вийшов Конате.

111' Влаштовують навалу фрацузи. Аргентинці відбиваються.

109' ГОООООООООООЛ! ЗБІРНА АРГЕНТИНИ ВИХОДИТЬ ВПЕРЕД! Лаутаро пробивав по воротах після чого Мессі добив у порожні ворота! Кунде вибив м'яч, але той встиг повністю перетнути лінію воріт.

108' Мессі пробивав з льоту - Льоріс тягне цей удар.

107' Закидання пішло на Монтьєля і Льоріс дуже далеко вийшов з воріт і вибив м'яч в аут.

106' Другий додатковий тайм розпочався!

Остання перерва на чемпіонаті світу-2022.

105' Мартінес один на один виходив, але пробив повз ворота!

105' 1 хвилину додав суддя.

105' Двічі пробивали аргентинці і двічі французи блокують удар.

104' Акунья невдало пробив. Льоріс виконує удар від воріт.

102' Подвійна заміна в складі збірної Аргентини: замість Де Пауля та Альвареса на поле вийшли Паредес та Лаутаро Мартінес.

101' Атакували фрацузи, але до удару справу не довели.

100' Монтьєль за руку потягнув Фофану. Штрафний для французів.

99' Муані увірвався у штрафний майданчик і втратив м'яч.

98' Заміна в складі збірної Франції: замість Рабйо на поле вийшов Фофана.

97'Де Пауль закидав у карний майданчик, але засильно - удар від воріт.

96' Мбаппе опинився в положені "поза грою".

95' Акунья сфолив у боротьбі з Кунде. Штрафний для збірної Франції.

94' У центрі поля Муані пішов у дриблінг, але втратив м'яч у боротьбі з Фернандесом.

93' Заміна в складі збірної Аргентини по перерві відбулася: замість Моліни на поле вийшов Монтьєль.

92' Акунья подавав з флангу, французи відбиваються.

91' Перший овертайм розпочався!

Завершується основний час! Збірна Франції відіграє 2 голи і переводить матч в овертайми.

90' Акунья зірвав контратаку. Жовта для аргентинського захисника.

90' Мессі небезпечно пробивав по воротах. Льоріс рятує свою команду.

90' Тальяфіко у підкаті збив Рабйо. Черговий фол у нашому матчі.

90' Муані знову падає в карному майданчику, на цей раз свисток арбітра мовчить.

90' Жіру отримав жовту картку за розмови з лави для запасних.

90' Рабйо небезпечно пробивав з меж штрафного. Мартінес потягнув удар.

90' Притискає збірна Франції суперника зараз!

90' Моліна збив Тюрама. Штрафний для французів.

90' На Тальяфіко пішло закидання, але той не встиг до м'яча.

90' 8 хвилин додав арбітр до основного часу.

89' Альварес і Рабйо зіштовхнулися в центрі поля. Медики на полі надають допомогу гравцям.

88' Тюрам впав у штрафному майданчику, але арбітр дає жовту картку за симуляцію.

87' Отаменді збив суперника в центрі поля. Штрафний для французів.

86' Контролюють французи м'яч і чекають на помилку від суперника.

84' Рабйо намагався на Мбаппе виконати закидання, але влучив у гравця збірної Аргентини.

82' Франція перевертає хід гри за кілька хвилин!

81' ГОООООООООООООООООООООООООЛ! МБАППЕ ЗРІВНЮЄ РАХУНОК! Тюрам та Мбаппе обігралися і Кіліан поклав м'яч у дальній кут воріт.

80' ГОООООООЛ! Мартінес вгадав напрямок удару, але трохи не дотягнувся до м'яча.

79' Пенальті у ворота збірної Аргентини! Отаменді збив Муані в штрафному майданчику.

77' Де Пауль прострілював з флангу, м'яч пішов у руки Льорісу.

75' Альварес намагався втікти від Упамекано і втратив м'яч.

74' У центрі поля зіткнулися Чуамені та Ромеро. Штрафний для збірної Аргентини.

72' Пробивав Фернандес з-за меж штрафного майданичку - м'яч в руках Льоріса.

71' Подвійна заміна в складі збірної Франції: замість Ернандеса і Грізманна на поле вийшли Камавінга та Коман.

70' Мбаппе вийшов на ударну позицію, але пробив вище.

69' У центрі поля Фернандес рукою собі підіграв. Штрафний для французів.

68' Грізманн подавав, але удар Муані виявився невдалим.

67' Ернандес подавав з лівого флангу, Отаменді вибиває м'яч на кутовий.

65' Закидання на Мбаппе пішло, лише аут заробив Кіліан.

64' Заміна в складі збірної Аргентини: замість Ді Марії на поле вийшов Акунья.

63' Мессі класно вирізав на Мак Аллістера, але Льоріс своєчасно вийшов з воріт і вибив м'яч подалі від власних воріт.

62' Ернандес подавав у напрямку Тюрама - аргентинці відбиваються.

61' Мессі пробив повз ворота з досить близької позиції.

60' Передача на Мбаппе пішла, але Кіліан опинився в офсайді.

59' Альварес пробивав по воротах. Льоріс рятує свою команду.

58' Мбаппе сзаду по ногам дав Де Паулю. Черговий фол у центрі поля.

57' Муані по флангу проривався, але аут для своєї команди заробив.

55' Рабйо грубо проти Де Пауля зіграв. Жовта картка для французького хавбека.

53' Мессі подавав з кутового. Грізманн вибив м'яч в аут.

52' Грізманн подавав з корнера - Мартінес вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

51' Мбаппе прорвався по правому флангу і заробив кутовий для своєї команди.

50' Мбаппе протягнув м'яч по центру, але до удару справа не дійшла.

48' Альварес трохи до м'яча не дотягнувся на фланзі. Аут для французів.

47' Закидання на Мак Аллістера пішло, але Льоріс вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

Перший тайм завершено! Яскрава гра від Аргентини і впевнена перемога після 45 хвилин.

45' Муані прокинув м'яч собі на хід і заробив штрафний. Жовта картка для Фернандеса.

45' Тюрам по флангу проривався і заробив штрафний удар.

45' Ернандес зависоко підняв ногу. Штрафний для аргентинців.

45' 7 хвилин додав арбітр до першого тайму.

43' Тальяфіко намагався запресингувати Кунде, але удар від воріт для французів.

42' Сзаду налетів на Тальяфіко. Усним попередженням обмежився арбітр.

41' Подвійна заміна від Дешама: замість Жіру та Дембеле на поле вийшли Тюрам та Муані.

40' Кунде знову не пускає суперника ціною фолу.

38' Кунде грубо зіграв проти Мак Аллістера. Штрафний у центрі поля.

36' ГОООООООООЛ! Збірна Аргентини подвоює рахунок! У контратаку втікли аргентинці і Ді Марія класно замкнув поперечну передачу.

34' Аргентинці заволоділи ініціативою. Французи не завдали ще жодного удару по воротах.

32' Мак Аллістер дуже невдало пробив з-за меж штрафного майданчика.

31' Ді Марія подавав з лівого флангу, м'яч пролетів повз усіх гравців і пішов за межі поля.

30' Мессі подавав з кутового, французи відбиваються.

28' Надали допомогу Мессі та Ернандесу і матч продовжився.

27' Після подачі ще одне зіткнення відбулося. Медики на полі.

26' Ромеро сфолив проти Жіру. Штрафний для збірної Франції.

25' Контролюють французи м'яч, до ударів справа не доходить.

23' ГООООООООЛ! Збірна Аргентини виходить вперед! Мессі пробив повз Льоріса.

21' Пенальті у ворота збірної Франції! Дембеле збиває Ді Марію.

20' Жиру головою пробивав після навісу, однак арбітр зафіксував фол в атаці.

19' Де Пауль збив Ернандеса біля штрафного майданчика. Небезпечний стандарт для французів.

18' Дембеле виконував навіс, який заблокував Мак Аллістер.

17' Ді Марія опинився на ударній позиції і пробив набагато вище воріт.

16' Закидання на Моліну пішло, але той не дотягнувся до м'яча.

14' Обігрувалися аргентинці в штрафному майданчику. Суддя зафіксував офсайд.

13' На Мбаппе пас у розріз пішов, але Мартінес вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

11' Медики на полі надають допомогу французькому кіперу.

10' Льоріса в штрафному майданчику підбили. Арбітр зафіксував фол.

9' Мессі на ближню стійку подавав - невдало.

8' Де Пауль пробивав небезпечно. Від Варана м'яч пішов на кутовий.

6' Мессі пресингував Ернандеса і порушив правила.

5' Мак Аллістер наважився на дальній удар - м'яч прийшовся в руки Льорісу.

4' Упамекано у верховій боротьбі сфолив проти Мессі.

3' Де Пауль робив закидання на Альвареса, який опинився в офсайді.

2' Де Пауль збив Рабйо в центрі поля, штрафний для французів.

Звучить гімн Франції! Всесвітньо відома Марсельєза.

Лунає гімн Аргентини!

Команди виходять на поле!

Читайте про головні інтриги та рекорди головного матчу чемпіонату світу-2022.

Напередодні старту варто зазначити, що обидві команди - дворазові чемпіони. Аргентинці тричі програваали в фіналі, французи - одного разу.

Головним арбітром матчу призначено польського арбітра Шимона Марциняка, який вперше обслуговуватиме фінал великого турніру.

Ключові цифри вирішального матчу світової першості:

• 22-й - за ліком фінал чемпіонатів світу;
  • 18 грудня - дата фіналу;
  • 17:00 - час початку;
  • 88 986 - глядачів здатна вмістити арена, яка прийме фінал - стадіон Лусаїл-Айконік або Міжнародний стадіон Лусаїл;
  • 41 - рік головному арбітру матчу, поляку Шимону Марциняку.

Стартові склади команд:

Аргентина: Е. Мартінес, Моліна, Ромеро, Отаменді, Тальяфіко, Ді Марія, Де Пауль, Е. Фернандес, Мак Аллістер, Мессі, Альварес.

Франція: Льоріс, Кунде, Варан, Упамекано, Ернандес, Грізманн, Тчуамені, Рабйо, Дембеле, Жиру, Мбаппе.

Збірні Франції та Аргентини зіграють у фіналі Чемпіонату світу-2022.

Поєдинок відбудеться у неділю 18 грудня на стадіоні Лусаїл-Айконік. Початок о 17:00 за київським часом.

Чемпіон проведе текстовий онлайн поєдинку в цій новині.