Збірна Хорватії переграла Марокко та стала бронзовою призеркою ЧС-2022

Визначився перший володар медалей турніру
17.12.2022 18:57 1765 0

У матчі за третє місце чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Хорватії святкувала перемогу над Марокко.

На старті матчу команди обмінялися забитими голами. Перішич звільнився від опіки та після подачі зі штрафного переадресував м'яч Гвардіол, який ударом головою відправив м'яч у сітку воріт 1:0. Марокканці досить швидко зрівняли рахунок. Дарі опинився першим на м’ячі, головою спрямувавши його у сітку впритул до правої штанги - 1:1.

У середині тайму Модрич міг забити гол - він з межі штрафного майданчика пробив низом по центру воріт, але голкіпер Буну парирував його удар.

На 37-ій хвилині матчу Зієш виконав вдалу передачу зі штрафного на Ен Несірі (Марокко), який ударом головою пробив поруч із лівою штангою воріт. А через 5 хвилин Оршич відгукнувся на передачу Лівая та відправив м'яч у сітку воріт рикошетом від правої штанги - 2:1.

У другому таймі матчу було кілька моментів, але жодній з команд не вдалося реалізувати. Ен Несірі наприкінці матчу міг перевести гру у додатковий час, але головою пробив трішки вище воріт.

Матч завершився з рахунком 2:1. Збірна Хорватії стала бронзовою призеркою турніру. Нагадаємо, що у фіналі, який відбудеться 18 грудня, Франція зіграє з Аргентиною. Раніше у півфіналі збірна Франції перемогла Марокко (2:0), а Аргентина розгромила Хорватію (3:0).