Збірна Англії розгромила Сенегал в 1/8 фіналу ЧС-2022

Визначився четвертий чвертьфіналіст турніру
04.12.2022 22:53 1475 0

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Англії святкувала впевнену перемогу над Сенегалом.

У середині першого тайму зустрічі Сарр був дуже близький до того, щоб реалізувати свій задум. М'яч, після його удару зблизька, пролетів над перекладиною воріт.

Через 9 хвилин Діа у штрафному майданчику прийняв передачу врозріз між захисниками і пробив по центру воріт, але Пікфорд видав чудовий сейв. А на 38-ій хвилині матчу Беллінгем продемонстрував чудове бачення поля, Хендерсон отримав від нього дотепну передачу в штрафному майданчику і влучним ударом в один дотик низом відправив м'яч у сітку по центру воріт - 1:0.

У компенсовані хвилини першого тайму Фоден продемонстрував чудове бачення поля та віддав передачу, адресатом якої став Кейн, котрий з меж штрафного майданчика холоднокровно відправив м'яч у сітку - 2:0.

На 57-ій хвилині матчу Фоден виконав чудовий пас, адресатом якого в штрафному майданчику став Сака, який  швидко та влучно пробив по центру воріт, повз безпорадного голкіпера - 3:0.

Матч завершився з рахунком 3:0. Збірна Англії стала четвертим чвертьфіналістом турніру. В 1/4 фіналу, який відбудеться 10 грудня, Англія зіграє з Францією, яка раніше впевнено переграла Польщу.