Збірна Португалії завдяки дублю Фернандеша переграла Уругвай та вийшла до плей-оф ЧС-2022

28.11.2022 22:59 1363 0

У матчі другого туру групи Н чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Португалії здобула перемогу над Уругваєм.

У першому таймі матчу голів не було забито. Найбільш небезпечним моментом був епізод на 32-ій хвилині: Бентанкур проскочив повз двох захисників і пробив, наблизившись до голкіпера - Кошта відбив м'яч, який летів низом по центру воріт.

На 52-ій хвилині матчу Фелікс отримав чудову передачу і пробив зблизька - м'яч полетів поруч з лівою штангою воріт Уругваю.

А через дві хвилини голкіпер збірної Уругваю Рочет не розрахував траєкторію руху м'яча після того, як Фернандеш виконав навіс у штрафний майданчик, і круглий опустився у порожні ворота - 1:0.

На 75-ій хвилині матчу Гомес влучив у штангу воріт збірної Португалії. Через три хвилини Суарес пробивав зі штрафного - м'яч пролетів повз ворота португальців. У наступній атаці уругвайців Арраскаета пробивав по воротах - голкіпер Кошта надійно зіграв у цьому епізоді.

На 89-ій хвилині матчу Хіменес зіграв рукою в штрафному майданчику, але головний арбітр відхиляє всі вимоги про призначення пенальті і гра продовжилася. Але все ж через хвилину арбітру повідомлення про потребу перегляду VAR щодо цієї ситуації. Як наслідок призначено пенальті, яке реалізував Фернандеш.

Наприкінці зустрічі Фернандеш втратив чудову можливість оформити хет-трик. Матч завершився з рахунком 2:0. Здобута перемога дозволила португальцям вийти до плей-оф турніру.

Раніше збірна Гани здолала Південну Корею (3:2).

У третьому турі чемпіонату світу, 2 грудня, збірна Південної Кореї зіграє з Португалією, а Гана - з Уругваєм.