Збірна Бразилії здолала Швейцарію та вийшла до плей-оф ЧС-2022

Каземіро забив єдиний гол у матчі
28.11.2022 19:53 1608 0

У матчі другого туру групи G чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Бразилії святкувала перемогу над Швейцарією.

Перша половина зустрічі не була багато на небезпечні моменти - обидві команди демонстрували обережний футбол. До перерви було створено один по-справжньому небезпечний момент. На 27-ій хвилині зустрічі Вінісіус отримав передачу та завдав перспективного удару в один дотик в напрямку лівого кута воріт - Зоммер потягнув його удар.

У середині другого тайму матчу Вінісіус забив гол, який було скасовано через положення поза грою у Рішарлісона. А на 83-ій хвилині бразильцям вдалося досягти свого - Родріго виконав передачу на Каземіро, який завдав удару в один дотик - голкіпер Швейцарії Зоммер не зміг виручити свою команду - 1:0.

Через чотири хвилини Родріго завдав непоганого удару під перекладину воріт, але голкіпер продемонстрував чудову реакцію та в стрибку парирував удар. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь збірної Бразилії, яка достроково здобула путівку до плей-оф ЧС-2022.

Раніше збірна Камеруну зіграла внічию зі Сербією - 3:3.

У третьому турі чемпіонату світу, 2 грудня, збірна Сербії зіграє зі Швейцарією, а Камерун - з Бразилією.