Збірна Мексики зіграла внічию з Польщею у 1 турі ЧС-2022

Левандовський не реалізував пенальті
22.11.2022 19:55 1473 0

У матчі першого туру групи С чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Мексики зіграла внічию з Польщею.

На 26-ій хвилині матчу Ектор виконав чудовий навіс - Вега пробив у боротьбі з опонентом - м'яч пролетів поруч зі штангою. Через дві хвилини воротам Польщі загрожував Гальярдо, але програв дуель голкіперу.

На 56-ій хвилині матчу збірна Польщі мала чудовий шанс вийти вперед - у ворота суперника було призначено пенальті. Левандовський не зміг реалізувати пенальті - Очоа потягнув його удар у правий нижній кут воріт. У середині другого тайму голкіпер Польщі виручив команду після удару Мартіна.

Вега загрожував воротам поляків, але не влучив по воротах. Матч завершився внічию - 0:0.

Сьогодні, 22 листопада, у групі С відбувся матч, в якому збірна Аргентини сенсаційно програла Саудівській Аравії (1:2).

У другому турі чемпіонату, 26 листопада, збірна Польщі зіграє з Саудівською Аравією, а Аргентина - з Мексикою.