10 матчів без перемог: Буревісник зазнав чергової поразки від Житичі-Полісся

У матчі четвертого туру волейбольної Суперліги України житомирський Житичі-Полісся обіграв аутсайдера турніру Буревісник-ШВСМ з рахунком 3:0. Житичі-Полісся завдяки перемозі повернулися в зону плейоф.
Результати матчу повідомляє Dataproject.
Матч четвертого туру відбувся 14 грудня у Городку. Житичі-Полісся контролювали хід усіх трьох сетів. Єдиний момент, коли Буревісник зміг нав'язати боротьбу, стався у другому сеті: вони скоротили відставання з 8:24 до 22:24, проте зрештою поступилися. Третій сет завершився розгромом, де гравці Буревісника набрали лише 10 очок.
Ця поразка стала для Буревісника десятою поспіль, що закріплює за командою статус аутсайдера Суперліги.
Після перемоги Житичі-Полісся зрівнялись очками з Поліцією Охорони (по 8 очок) і повернулись до зони проходу у плейоф.
Чемпіонат України з волейболу – Суперліга
Чоловіки, 14 грудня
Буревісник-ШВСМ – Житичі-Полісся 0:3 (18:25, 22:25, 10:25)

Нагадаємо, що Буревісник-ШВСМ 13 грудня також зазнав поразки у Суперлізі, поступившись Епіцентру-Подоляни-Збірній U-20 з рахунком 0:3 (25:14, 25:19, 26:24).
