Надія Кіченок та Ніномія вилетіли з парного турніру в Гобарті на стадії 1/4 фіналу

Українська тенісистка Надія Кіченок в парі з японкою Ніномією поступилась в 1/4 фіналу турніру в Гобарті Катаржині Пітер/Дженіс Тжен.
Матч тривав 1 годину 41 хвилину і завершився з рахунком 6:3, 5:7, 10:7 на користь польсько-індонезійської пари.
Кіченок та Ніномія не виконали жодної подачі навиліт за поєдинок та припустились двох подвійних помилок. Також суперниці використали по п'ять брейк-пойнтів.
Опонентки весь матч йшли в рахунку дуже близько: Пітер та Тжен виграли шість геймів на подачі, Кіченок та Ніномія – 5, а на прийомі тенісистки були рівними – по п'ять геймів.
WTA 250 – Hobart International
Гобарт, Австралія
Хард, парний розряд
Призовий фонд: $283,347
Друге коло, 14 січня
Катаржина Пітер (Польща)/Дженіс Тжен (Індонезія) – Надія Кіченок (Україна)/Макото Ніномія (Японія) 6:3, 5:7, 10:7
Напередодні українки Надія та Людмила Кіченок не зуміли вийти у фінал парного турніру в Брісбені, поступившись Се Шувей з Тайваню та латвійці Альоні Остапенко.
