Українська правда

Чинна олімпійська чемпіонка близька до повернення в гонки після важких травм

Олег Дідух — 7 січня 2026, 13:39
Чинна олімпійська чемпіонка близька до повернення в гонки після важких травм
Корінн Сутер
Swiss Ski

Зіркова швейцарська гірськолижниця Корінн Сутер може виступити на наступному етапі Кубку світу в австрійському Альтенмаркт-Цаухензеє.

Про це повідомляє NeveItalia.

На початку грудня Сутер отримала важкі травми під час тренування на домашньому етапі в Санкт-Моріці. У неї виявили перелом стопи, розрив м'язового волокна гомілкостопу та забій колінного суглобу.

Спершу прогнозувалося, що Сутер лише через місяць повернеться до катання на лижах, проте швейцарка уже готова спробувати свої сили в гонках.

Спортсменка увійшла до складу збірної Швейцарії, проте остаточне рішення щодо старту на етапі в Альтенмаркт-Цаухензеє ухвалить лише після першого контрольного тренування, яке відбудеться у четвер, 8 січня.

В рамках етапу в Альтенмаркт-Цаухензеє заплановані два старти – швидкісний спуск 10 січня та супергігант 11 січня. Сутер є олімпійською чемпіонкою 2022 року та чемпіонкою світу 2021 року в швидкісному спуску.

травма Кубок світу з гірських лиж Корінн Сутер
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік