Українська правда

18 років очолював клуб: Балтимор відправив у відставку легендарного тренера

Руслан Травкін — 7 січня 2026, 02:35
18 років очолював клуб: Балтимор відправив у відставку легендарного тренера
Джон Харбо
https://x.com/Ravens

Одна з найуспішніших організації Національної футбольної ліги останніх років Балтимор Рейвенс вирішила звільнити Джона Харбо з посади головного тренера.

Про це повідомила клубна пресслуба.

Харбо – легенда "воронів". Він очолив Рейвенс 19 січня 2008 року.

За 18 сезонів під його керівництвом Балтимор 12 разів виходив до плейоф, що є досить солідним показником, враховуючи, що в постсезон виходять 14 команд з 32.

Загальні показники Джона Харбо в Балтиморі:

  • 180-113 у регулярному сезоні
  • 12 виходів у плей-офф
  • 4 фінали конференції
  • 1 перемога у Супербоулі XLVII

Довше за Харбо в лізі на чолі одного клубу тримається Майк Томлін, який очолює Піттсбург Стілерз із 2007 року.

Символічно, що в останній день регулярного чемпіонату ці команди зіграли між собою. Переможець виходив у плейоф, а програвша сторона вибувала. 

Балтимор за хвилину до кінця гри вів 24:20, але Піттсбург зумів занести тачдаун і вирвав перемогу. 

Зазначимо, що Рейвенс приєдналися до НФЛ у 1996 році. За цей час організацію очолювали лише 3 тренери. 

НФЛ Американський футбол Балтимор Рейвенс
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік