Збірна України програла Чехії в матчі за 3 місце чемпіонату Європи U-20

Микола Дендак — 7 вересня, 22:41
ФВУ

Збірна України з волейболу поступилася Чехії у матчі за 3 місце на чемпіонаті Європи U-20 та посіла 4 сходинку.

Поєдинок завершився з рахунком 3:1 (25:27, 25:23, 25:15, 25:22). Попри виграний перший сет, надалі українці не змогли перемогти у сеті бодай ще раз. Кожного разу Чехія починала із серії виграних подач і забезпечувала себе комфортною перевагою.

Чемпіонат Європи з волейболу. U-20.
Врнячка Баня, Сербія
Матч за 3 місце, 7 вересня

Чехія — Україна 3:1 (25:27, 25:23, 25:15, 25:22)

Нагадаємо, у півфіналі українські волейболісти зазнали "сухої" поразки від Болгарії. У кожному сеті була рівна боротьба, але, на жаль, опонент краще проводив заключні розіграші.

Чехія також не взяла жодного сету в іншому матчі 1/2 фіналу, у якому їхнім суперником була Франція.