Другий тайм пройшов не за нашим сценарієм: Шищенко про поразку від Чорноморця

Олексій Мурзак — 4 жовтня, 18:11
Сергій Шищенко
ФК Оболонь

Головний тренер Оболоні Сергій Шищенко прокоментував поразку своєї команди у матчі проти Чорноморця в межах 9 туру Прем'єр-ліги України.

В ефірі УПЛ-ТБ фахівець привітав з перемогою одеський колектив.

"Вітаю Чорноморець з перемогою. Дуже прикра поразка. Дуже потужний перший тайм, ми запропонували такий темп Чорноморцю – я просто в захваті від своєї команди, як ми провели перший тайм. Реалізація була не на нашу користь.

Другий тайм був не по нашому сценарію, тому що Чорноморець перебудувався і одна помилка призвела до того, що ми упустили цю гру. Одна помилка – наші два гравці не розібрались з епізодом, коли м'яч був угорі. Чорноморець грав добре в простір і ми втратили їхнього гравця в штрафному майданчику – гол", – зазначив тренер столичного клубу.

У п'ятницю, 4 жовтня, відбувся матч-відкриття 9 туру Прем'єр-ліги України, в якому Чорноморець зустрічався з Оболонню.

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь одеського клубу. Єдиний і переможний гол за три хвилини до завершення основного часу зустрічі забив Ілля Шевцов.