Україна U-19 — Італія U-19 3:2: команда Михайленка вийшла у півфінал Євро-2024 та здобула путівку на чемпіонат світу

21 липня збірна України U-19 зустрічається з однолітками з Італії в межах завершального туру групового етапу юнацького Євро-2024.

Поєдинок відбудеться 21 липня на стадіоні "Інвер Парк" в Ларні (Північна Ірландія). Початок — о 21:00 за київським часом.

90'
Матч завершено! Україна здобуває вольову перемогу з рахунком 3:2 та виходить у півфінал чемпіонату Європи, а також здобуває путівку на чемпіонат світу!

90'
Рефері компенсував 5 хвилин до другого тайму.

89'
Маткевич підіграв собі рукою і отримав гірчичник, через що пропустить наступний матч.

88'
Подвійна заміна в українців: Обіная та Тутеров вийшли замість Ващенка та Синчука.

83'
Романо пробив з-за меж штрафного, але, на щастя, не влучив у ворота.

80'
Тим часом у паралельному матчі Норвегія виграє 2:0. Україні потрібна лише перемога!

77'
Маткевич заробляє потенційно небезпечний штрафний удар.

75'
ГООООЛЛЛЛ!!! Матвій Пономаренко реалізовує пенальті!!! 3:2 на користь України!!!

73'
Корраді отримав вилучення шляхом другої жовтої за фол проти Маткевича у штрафному майданчику!

72'
Пенальті!!! Одинадцятиметровий у ворота Італії!

69'
Поки не вдається підопічним Дмитра Михайленка перехопити ініціативу. Італійці котролюють м'яч.

64'
Гаджиєв підібрав м'яч і спробував пробити, але влучив у голкіпера.

60'
Пономаренко пробив у руки голкіперу після прострілу від Синчука.

58'
Попри відсутність турнірної мотивації, італійці намагаються виграти цей матч.

54'
ГОООООЛЛЛЛЛ!!! 2:2!!!! Кревсун зрівнює рахунок і повертає інтригу!!!

52'

Італія забиває вдруге. Романо від лінії штрафного пробив у лівий від себе кут!

50'
Ангеле зі штрафного не влучив у ближній кут воріт.

46'
Другий тайм розпочався! Потрібно забивати!

45'
Перший тайм завершено з рахунком 1:1.

42'
Жовта для Пономаренка. Він пропустить наступний поєдинок через перебір карток.

35'
У паралельному матчі між Норвегією та Північною Ірландією скандинавці відкрили рахунок. Україні потрібно перемагати для виходу в плейоф.

34'
Італія забиває зі стандарту. 1:1. Ебоне у дотик проштовхнув м'яч повз Крапивцова після закидання зі штрафного.

32'
Корраді отримав "гірчичник" за грубий фол проти Маткевича. На щастя, без травми.

29'
Михавко збиває суперника. Штрафний для італійців.

24'
Гаджиєв намагався зробити ривок у контратаку, але його наздогнав Маньї.

22'
Під час контрвипаду Пономаренко змістився з лівого флангу в центр і з рикошетом пробив трохи вище воріт.

19'
Синчук падає в штрафному майданчику, але рефері не призначає пенальті.

15'
Італійці повністю контролюють гру після пропущеного м'яча.

12'
Крапивцов робить сейв! Голкіпер "синьо-жовтих" рятує нашу команду!

7'
ГООООЛЛЛ!!! Синчук, скориставшись помилкою захисника, відкриває рахунок, закинувши м'яча за комірець голкіперу!!!

1'
Матч розпочався!

Стартові склади команд:

Україна U-19: Крапивцов, Михавко, Єрмачков, Мельниченко, Гусєв, Ващенко, Маткевич, Хаджиєв, Кревсун, Синчук, Пономаренко.

Італія U-19: Магро, Паньюкко, К'яродія, Корраді, Маньї, Ді Манджо, Хардер, Романо, Ангеле, Сіа, Ебоне.

Чемпіон проводить для вас текстовий онлайн матчу.

Зазначимо, що в першій грі підопічні Дмитра Михайленка розписали нульову нічию з господарями турніру Північною Ірландією U-19, а в другому не змогли обіграти Норвегію U-19. Напередодні збірна Італії достроково виграла групу A.