Полісся поступилось Олімпії та вилетіло з кваліфікації Ліги конференцій

Олександр Булава — 1 серпня, 21:10

Житомирське Полісся поступилось словенській Олімпії у матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Поєдинок завершився з рахунком 1:2.

Зустріч відбулася на міському стадіоні в польському Ґлівіце та розпочалась зі швидкого голу від українського колективу. Богдан Кушніренко відзначився історичним м'ячем за Полісся у єврокубках вже на 1-й хвилині матчу. Хавбек замкнув простріл Назаренка з флангу (1:0).

Щоправда, Олімпія досить швидко зрівняла рахунок. Флоруц переграв Сарапія і пробив у ближній кут Кудрик (1:1).

Друга половини гри пройшла за переваги українського колективу, який не зміг реалізувати свої моменти. Водночас Олімпія відзначитись вдруге після подачі кутового Дурдов вразив ворота Кудрика на 90+3 хвилині гри (1:2).

За підсумками двох матчів (2:0 та 2:1) Олімпія вийшла у наступне коло турніру.