Мотиватор Зінченко: українець яскраво підбадьорив одноклубників після пропущеного голу в матчі АПЛ - відео

Арсенал провалив початок матчу 32-го туру Англійської Прем'єр-ліги проти Саутгемптона - на 14-й хвилині лондонці вже програвали з рахунком 0:2. І тут слово взяв Олександр Зінченко.

Українець почав збирати навколо себе партнерів по команді та натхненно їх підбадьорювати.

Відео

Нагадаємо, Зінченко проявляв якості мотиватора, ще виступаючи за Манчестер Сіті. Взимку мережу облетіло архівне відео яскравої промови футболіста в роздягальні "містян".

До слова, цей матч став сотим для Зінченка в АПЛ. Олександр провів на полі 71 хвилину, а Арсенал таки зміг вирвати нічию з рахунком 3:3.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!