Поверніть Зінченка: фанів Ман Сіті підкорило мотиваційне відео з промовою українця

— 20 січня 2023, 20:04

Мережею розлетілося відео гарячих настанов Олександра Зінченка партнерам часів виступів за Манчестер Сіті.

На записі український футболіст натхненно промовляє до одноклубників мотиваційні слова в роздягальні. Схоже, це відбувалося в перерві чемпіонського матчу Сіті проти Астон Вілли навесні 2022-го. Тоді в другому таймі команда Пепа Гвардіоли змогла відігратися з рахунку 0:2 та забити переможний м'яч - в одному з голів, до слова, асистентом виступив сам Зінченко.

Відео

"Поверніть Зінченка, інакше я збожеволію", - під враженням від цього відео пише дехто з уболівальників Ман Сіті.

Нагадаємо, у складі Містян українець виступав у 2016-2022 роках, провів 127 матчів, забив 2 голи, оформив 12 асистів та виграв 11 трофеїв. А влітку минулого року перейшов до Арсенала за 30 млн фунтів.