Арсенал пропустив уже на 26-й секунді сотого матчу Зінченка в АПЛ після жахливої помилки воротаря - ВІДЕО

— 21 квітня 2023, 22:33

Арсенал пропустив швидкий гол від Саутгемптона в матчі 32-го туру Англійської Прем'єр-ліги проти Саутгемптона.

Причиною став неточний пас Аарона Рамсдейла - помилкою воротаря скористався Карлос Алькарас.

Відео

Арсенал - Саутгемптон - онлайн-трансляція LIVE - АПЛ

А вже на 14-й хвилині Арсенал пропустив і другий гол від свого колишнього гравця Тео Волкотта.

На 20-й хвилині Арсенал відквитав один гол зусиллями Габріела Мартінеллі, а в підсумку команди завершили гру з рахунком 3:3.

Нагадаємо, цей матч став сотим для Олександра Зінченка в АПЛ.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!