Українська правда

Коноплянка: Перед Севільєю тиждень у готелі чекав на зелене світло для контракту з Атлетіко

Віктор Слюсаренко — 31 грудня 2022, 23:55
Коноплянка: Перед Севільєю тиждень у готелі чекав на зелене світло для контракту з Атлетіко

Вінгер Краковії Євген Коноплянка влітку 2015 року міг перейти до іспанського Атлетіко.

Про це заявив футболіст.

"Перед Севільєю я тиждень сидів у готелі та чекав, коли мені дадуть зелене світло, щоб я підписав контракт з Атлетіко. Ніхто цього не знає. Я приїхав спочатку туди.

Симеоне каже: "Дайте годину, дайте другу годину". Просто їм треба було одну людину продати. З ним були проблеми із трансфером. Потрібно було вирізати одного гравця, щоб потім посадити другого.

Я сидів тиждень. Дружина була на 9-му місяці. Я не міг просто сидіти, їй потрібна була допомога. Мені просто хотілося якнайшвидше повернутися і допомогти, бути поруч. Не міг уже більше, тиждень чи днів десять сидів. Усі агенти мене прямо тримали: "Не їдь. Не треба інший клуб. Зараз Атлетіко підпише".

Севілья - варіант, тому що не зрослося з Атлетіко? Так. Сиджу і говорю їм: "Все, я не можу більше. Я їду". Пам“ятаю, що зірвався. Сказав, що нехай беруть квитки, не можу більше чекати, лечу назад. Вони мені: "Добре, давай ми тобі тоді інший варіант знайдемо". Агент за кілька годин: "У мене є Севілья. Тебе влаштовує?" Я такий: "Так, Севілья… Начебто добрий варіант, Ліга Європи, три поспіль виграли, Емері". Гравців навіть не перевірив хто на позиціях. На той час, у 26 років мене це взагалі не цікавило. Я був настільки в собі впевнений, що гратиму", - заявив Коноплянка.

Раніше Коноплянка розповів подробиці зірваного трансферу до Ліверпуля.

Атлетіко Євген Коноплянка Севілья