Україна поступилася Франції у півфіналі чемпіонату Європи U-19

Денис Шаховець — 25 липня, 22:53

У Белфасті (Північна Ірландія) на стадіоні "Віндзор Парк" відбувся матч 1/2 фіналу чемпіонату Європи 2024 з футболу серед команд до 19 років, у якому зустрілися збірні Франції та України.

Попри статус аутсайдера, команда Дмитра Михайленка цікавіше виглядала в першому таймі й була близькою до того, аби забити гол у роздягальню. На жаль, Гусєв потужним ударом із правого флангу штрафного влучив у поперечку.

А після перерви Франція відкрила рахунок. Маюлю з кутового виконав подачу на Атангана, а той головою пробив без шансів для Крапивцова, який за хвилину до того врятував "синьо-жовтих", але цього разу виявився безсилим.

Збірна України U-19 стала бронзовим призером чемпіонату Європи 2024 та зіграє наступного року на чемпіонаті світу U-20. Франція у фіналі юнацького Євро-2024 зіграє проти Іспанії, яка в іншому півфіналі перемогла Італію (1:0).