Франція U-19 — Україна U-19 1:0 або як підопічні Михайленка вилетіли з Євро-2024

Фото — пресслужба УАФ

Збірна України U-19 програла однолітками з Франції в межах півфіналу Євро-2024 U-19.

Поєдинок відбувся на стадіоні "Віндзор Парк" у Белфасті (Північна Ірландія).

Матч завершено! Збірна України поступається та завершує свій шлях на Євро-2024.

90'
Синчук не встиг навіс виконати, лише кутовий для українців.

90'
Купрі небезпечно з льоту пробивав, Крапивцов урятував збірну України.

90'
Тутєров пробивав небезпечно після зміщення в центрі. Біля стійки пройшов м'яч.

90'
Три хвилини додає арбітр до основного часу.

87'
Кревсун у центрі поля збив суперника, фол фіксує арбітр.

85'
Тутєров головою пробивав після подачі зі штрафного, однак удар вийшов дуже неточним.

82'
Огарков шукав дальнім пасом Гаджиєва, але м'яч вийшов за межі поля.

80'
Також заміна у Франції: замість Буарбе на поле вийшов Баоя.

79'
Подвійна заміна в складі збірної України: замість Єрмачкова та Михавка на поле вийшли Обіная та Дігтяр.

77'
Крістіан Шевченко зіткнувся з Жаке в штрафному майданчику, арбітр зупиняє поєдинок.

76'
Тутєров обіграв одного захисника, але там Жаке підстрахував партнера по команді і відібрав м'яч.

74'
Арбітр зафіксував фол в атаці від збірної Франції.

72'
На Гаджиєва пішло закидання, однак український гравець опинився в офсайді.

70'
Самауро отримав жовту картку за грубий фол на фланзі.

68'
Огарков у підкаті грубо зіграв, Жаке опинився на газоні.

66'
Пішла подача зі стандарту, однак арбітр зафіксував фол в атаці.

65'
Притримав Бенама руками Синчука, штрафний для збірної України.

64'
Також заміна від Дмитра Михайленка: замість Цуканова на поле вийшов Крістіан Шевченко.

62'

Дві заміни в складі збірної Франції: замість Нгура та Маюлу гру продовжили Крупі та Амугу.

60'
Гол! Пропускає збірна України! Маюлу виконав подачу з корнера, Атангана вистрибнув найвище та пробив у дальній кут.

58'
Атангана класно пробивав після скидки — Крапивцов переводить м'яч на кутовий.

56'
Синчук отримав жовту картку за грубий фол.

54'
Буабре навішував з кутового, захисники вибивають м'яч подалі від воріт.

52'
Буабре пробивав зі штрафного, однак Крапивцов виконав чудовий сейв.

50'
Цуканов грубо збив суперника, однак арбітр вирішив не давати другу жовту, а обмежився усним попередженням.

48'
Також Михайленко вирішив зробити заміну по перерві: Тутєров замінив Богданова.

47'
Заміна відбулася в складі збірної Франції: замість Мішаля на поле вийшов Айкі.

46'
Другий тайм розпочався!

Завершується перша половина гри. Непогано себе демонструють підопічні Дмитра Михайленка проти доволі грізного суперника.

45'
Поперечка! Потужно з ходу пробивав Гусєв, потім Гаджиєв завдавав удар, однак його постріл вже заблокували.

45'
Три хвилини додав арбітр до першої половини гри.

45'
Маюлю потужно пробивав з дальньої дистанції. Трохи повз ворота пройшов м'яч.

43'
Єрмачков заблокував удар Атангана, кутовий для французів.

40'
Гаджиєв занадто активно пресингував суперника на фланзі, штрафний для збірної Франції.

38'
Жаке небезпечно прострілював з правого флангу, однак нікого не опинилося на дальній стійці.

36'
Медики надають допомогу Єрмачкову, який напередодні у доволі болісний стик пішов із нападником, щоб відібрати м'яч.

34'
Гаджиев навісив на Богданова, однак той не зумів розвернутися і пробити по воротах.

31'
Гаджиєв боровся з Кумбеді та заробив штрафний у центрі поля.

29'
Михавко небезпечно прострілював, воротар французів помилився і випустив м'яч з рук, однак Богданов не зумів скористатися цією осічкою та забити гол.

27'
Синчук по флангу проривався, але Гоміс у підкаті відібрав м'яч.

26'
Надають допомогу гравцю збірної Франції.

25'
Цуканов грубо зіграв у центрі поля. "Гірчичник" для українського гравця.

23'
Гаджиев намагався проти пройти відразу двох гравців, але втратив м'яч.

21'
Синчук наважився на дальній удар, проте воротар забрав м'яч до рук.

19'
Михавко небезпечно головою пробивав після навісу, біля штанги пройшов м'яч.

18'
Цуканов заробив небезпечний штрафний на фланзі.

15'
Мішаль небезпечно пробивавши після прострілу, блокує м'яч Огарков.

13'
Франція виконувала кутовий, але вдалося українцям відбитися.

10'
Тримає Франція м'яч, до удару поки справа не доходить.

7'
Мельниченко класно зіграв у центрі поля, перехопивши потенційну небезпечну передачу.

5'
Богданов перехопив прострільну передачу після розіграшу штрафного.

4'
Дощить у Північній Ірландії, що зумовлює важчу гру в пас сьогодні.

2'
Михавко вже на початку поєдинку заробляє штрафний у центрі поля.

1'

Матч розпочався

Команди вийшли на поле! Лунають гімни обох країн.

Головні тренери визначилися зі стартовими складами команд:

Україна: Крапивцов, Михавко, Огарков, Єрмачков, Гусєв, Мельниченко, Гаджиєв, Кревсун, Цуканов, Синчук, Богданов

Франція: Бенгі-Жоао, Кумбеді, Гоміс, Жаке, Сумахоро, Атангана, Малюлу, Бенама, Мішаль, Нгура, Буабре

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн поєдинку в цій новині.

Нагадаємо, що в першій грі підопічні Михайленка розписали нульову нічию з господарями турніру Північною Ірландією U-19, у другому турі не змогли обіграти Норвегію U-19, а в третьому у більшості вирвали перемогу над Італією U-19.