Українська правда

Їх важко зупинити, – Едмар вважає, що Динамо може швидко покращити своє становище в УПЛ

Катерина Лисянська — 6 січня 2026, 12:30
Їх важко зупинити, – Едмар вважає, що Динамо може швидко покращити своє становище в УПЛ
Едмар
ФК Металіст 1925

Колишній півзахисник збірної України Едмар оцінив ігровий спад київського Динамо та подальші перспективи команди в чемпіонаті.

Слова Едмара наводить видання Український футбол.

"Знаєте, скільки вже було подібних ситуацій! Але Динамо завжди залишається Динамо. І коли вони набирають ходу, їх дуже важко зупинити. Тому вони можуть дуже швидко піднятися. Скільки сезонів я провів в Україні – історія повторювалась. Динамо ніби має спад, але потім виграє один-два матчі – і їх вже не зупинити. До того ж, інші команди будуть теж втрачати очки. Цього не уникнути. Цим цікавішим буде друге коло чемпіонату", заявив колишній півзахисник.

Наразі Динамо посідає четверту сходинку в УПЛ, маючи у своєму активі 26 очок після 16 турів. Відставання від лідерів чемпіонату – ЛНЗ та Шахтаря – становить 9 пунктів.

Едмар виступав в Україні з 2003 по 2017 рік, захищаючи кольори сімферопольської Таврії, харківського Металіста та Дніпра.

Нагадаємо, що навесні 2025 року, Едмар очолив олімпійську збірну Киргизстану. Восени він став головним тренером киргизького клубу Мурас Юнайтед.

Динамо Київ Едмар
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік