Українська правда

Президент WBC: У Вайта ще буде шанс провести титульний бій

Віктор Слюсаренко — 5 червня 2020, 09:41
Президент WBC: У Вайта ще буде шанс провести титульний бій

Ділліан Вайт, який звинуватив президента WBC Маурісіо Сулеймана в небажанні організувати йому титульний бій з Тайсоном Ф'юрі, ще проведе поєдинок за пояс.

Про це заявив функціонер.

"Організація розглядатиме кожен випадок окремо. Ми знаємо, що Уайт є тимчасовим чемпіоном і обов'язковим претендентом на титул. У Ділліан ще буде шанс - він повинен вийти в ринг до лютого 2021 року. Але спочатку цього хлопця чекає зустріч з Олександром Повєткіним", - зазначив Сулейман.

Нагадаємо, що в наступному поєдинку Уайт повинен був зустрітися з росіянином Олександром Повєткіним, однак через пандемію коронавірусу бій перенесли на невизначений час.

Раніше, Ф'юрі став найбільш високооплачуваним боксером року.

Вайт
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік