Українська правда

Лопес: Чекаю можливості стати чемпіоном світу

Олександр Булава — 26 грудня 2022, 14:38
Лопес: Чекаю можливості стати чемпіоном світу
Фото - gettyimages

Колишній абсолютний чемпіон світу Теофімо Лопес (18-1, 13 КО) хоче стати чемпіоном світу у першій напівсередній вазі.

Про це розповів сам боксер.

"Коли ти стикаєшся з бійцем, який не прийшов битися, то все, що він робить, це просто тікає. Кожного разу, коли він потрапляв у куток, усе, що він робив, це пірнав і пропускав удари. Отже, річ у тому, що це такий важкий конкурентний бій, тому цей хлопець не намагався перемогти.

Все, що він намагався зробити, це вистояти і намагатися не потрапити в нокаут. Люди будуть говорити про що їм заманеться. Далі я буду битися за титул чемпіона світу. Я намагаюся повернутися в квітні і провести три бої наступного року. Тож я з нетерпінням чекаю можливості стати чемпіоном світу до кінця наступного року у першій напівсередній вазі.

Я маю все. Я досить швидкий, розумний і кмітливий. Ці хлопці принаймні збираються прийти битися. Влаштуйте мені бій. Ви, хлопці, не розумієте, як ми тут працюємо, і це нормально. Ви, хлопці, не бачили найкращої версії Теофімо. Ви, хлопці, думаєте, що все знаєте, але ні. Я бився з великими бійцями і тому подібне. Я знаю, що робити з шульгою. Я знаю, що робити з багатьма з цих бійців.

Це буде важкий бій для будь-кого, особливо коли суперник просто чекає, коли я завдам удару. Ви знаєте, що я кажу? Багато інших боїв, з Тейлором, Реджисом, принаймні вони приходять битися. Всі інші чемпіони у цьому дивізіоні, принаймні, вони приходять битися. Вони прийшли захистити свій пояс, чи не так? Це їхня робота, тож принаймні з цим ви побачите більшу різницю.

Кожен, хто намагався прийти і битися зі мною, отримав від мене і програв. Кожен. Будь-кого, хто боксує зі мною, я знаходжу різні способи перемогти їх. Те, що робив Сандор Мартін - це теж не бокс. Все, що він робив, це тікав", - сказав Лопес.

Нагадаємо, Лопес переміг Мартіна роздільним рішенням суддів.

Теофімо Лопес