Зірка Атланти Трей Янг обрав нову команду та готується до переходу

Плеймейкер Атланти Хокс Трей Янг готується змінити клубну прописку на Вашингтон Візардс.
Про це повідомляє ESPN.
Наразі агенти гравця ведуть активні діалоги з керівництвом Атланти щодо організації трейду. Клуб також зацікавлений у вирішенні ситуації.
Атланта намагається продати Янга саме зараз, бо у міжсезоння в гравця активується опція продовження контракту на суму 49 мільйонів доларів. Якщо ж він відмовиться від неї, то зможе покинути клуб як вільний агент (що, втім, усе одно звільнить для Хокс близько 40 млн доларів під стелею зарплат).
Клуб готовий перегорнути сторінку і будувати нову команду навколо інших виконавців. Причиною такого рішення став стрімкий прогрес інших гравців у цьому сезоні, зокрема повідомляється про Джейлена Джонсона та Нікейла Александер-Вокера.
Поточний сезон для Янга затьмарений травмами. Через розтягнення зв'язки коліна та забій квадрицепса він зміг зіграти лише у 10 матчах.
Попри це, з моменту драфту у 2018 році він був ключовим гравцем Атланти Хокс, ставши найкращим в історії клубу за кількістю реалізованих трьохочкових та результативних передач. Саме він вивів команду до фіналу Східної конференції у 2021 році. Його кар'єрні показники становлять 25.2 очка та 9.8 асиста за гру.
Нагадаємо раніше стало відомо, що Атланта готується до обміну Крістапса Порзінгіса, оцінюючи його вартість в контексті потенційного обміну.
