Леклер здобув впевнену перемогу на Гран-прі США

Олександр Булава — 20 жовтня, 23:43

Пілот Фераррі Шарль Леклер впевнено виграв 19 етап Формули-1 – Гран-прі США. Ця перемога стала для монегаска третьою у сезоні.

Другим прийшов партнер Леклера по команді – Карлос Сайнц. Третім став Ландо Норріс з Макларен, проте через штраф у 5 секунд він віддав свою позицію Максу Ферстаппену з Ред Булл.

На старті перегонів Ферстаппен зміг на старті обійти Норріса, який стартував з поул-позиції. Їх боротьбою вправно скористався Леклер, який зміг захопити лідерство у першому колі.

Зазначимо, що у другому колі пілот Мерседес Льюїс Гамільтон не впорався з 19-м поворотом та вилетів за межі траси. Британець не зміг виїхати з гравію та завершив перегони.

Нагадаємо, що напередодні Макс Ферстаппен здобув перемогу в спринті, Сайнс став другим, а Норріс фінішував третім.