Спроба №4. Світоліна побореться за перший півфінал Grand Slam у кар'єрі

22.01.2019 21:20 2490 0

Українка Еліна Світоліна в 1/4 Australian Open зіграє проти американки Наомі Осаки.

Поєдинок Світоліна - Осака відбудеться 23 січня о 2:00 за київським часом.

До цього Світоліна тричі грала в чвертьфінальній стадії на турнірах серії Grand Slam, проте жодного разу не змогла пробитися в півфінал.

Вперше українка пробилася до 1/4 в 2015 році на Roland Garros, де без шансів поступилася сербці Ані Іванович - 3:6, 2:6.

Не пропустіть: Трансляція Світоліна - Осака: онлайн

Наступного чвертьфіналу довелося чекати два роки. Там же у Парижі, в 2017 році Еліна перебуваючи в статусі фаворита турніру, поступилася Симоні Халеп, подарувавши румунці фактично виграну гру - 6-3, 6-7, 0-6. Слід зазначити, що у другому сеті одеситка за рахунку 5:1 подавала на матчі мала брейк-пойнти, але дивним чином програла гейм, потім сет, а потім і матч.

Актуально: Трансляція Australian Open - дивитися онлайн

Втретє і востаннє Світоліна грала в 1/4 фіналу рік тому в Мельбурні. І знову незрозуміла поразка від Елізе Мертенс 3:6, 0:6.

Тож четвертої спроби залишилося чекати зовсім недовго.

23 січня о 2:00 за київським часом відбудеться супердвобій Світоліна - Осака.

Також: Світоліна - Осака: букмекери визначили фаворита.

Зазначимо, що півфінал гарантує Еліні шосту сходику світового рейтингу та залишить хороші шанси на звання першої ракетки світу вже з наступного тижня.

А 22 січня визначилися перші півфіналістки Australian Open - 2019. Сенсаційна американка Деніел Колінз в 1/4 перемогла росіянку Анастасію Павлючєнкову (2:6, 7:5, 6:1), а Петра Квітова не помітила господарку кортів Ешлі Барті (6:1, 6:4).