Теніс | Champion.com.ua
Мій профіль

Світоліна може очолити рейтинг WTA уже наступного тижня

22.01.2019 06:31 7865 0
Світоліна може очолити рейтинг WTA уже наступного тижня

Джерело - Чемпіон.

У разі перемоги Еліни Світоліної в Australian Open, українка очолить рейтинг WTA та вперше в кар'єрі стане першою ракеткою світу.

У випадку тріумфу одеситки на австралійських кортах вона матиме в своєму активі 6510 очок і результати інших теніститок не матимуть жодного значення.

  Також: Феноменальний розіграш у матчі Світоліна - Кіз. ВІДЕО

Проте конкуренція в українки просто феноменальна. Після поразки Симони Халеп від Серени Вільямс одразу чотири тенісистки мають шанси очолити світовий рейтинг. Наомі Осака, Кароліна Плішкова та Петра Квітова все ще продовжують боротьбу.

Рейтинг WTA в режимі реального часу на 21.01.2019

Хоча слід зазначити, що у разі поразки Еліни в 1/4 фіналу, наша співвітчизниця може опинитися навіть на 8-й сходинці. Наразі Світоліна 6-та, але у разі невиходу до півфіналу, українку можуть посунути Серена Вільямс і Кароліна Плішкова.

  Актуально: Трансляція Australian Open - дивитися онлайн

У випадку перемоги в 1/4 фіналу Еліна обійде Ангеліку Кербер, яка припинила виступи в Австралії на стадії 1/8.

Тобто, якщо Світоліна проб'ється до півфіналу то, як мінімум, гарантує собі шосту сходинку оновленого рейтингу, а в разі перемоги Серени Вільямс над Кароліною Плішковою - п'яту.

Потрапляння до фіналу також може вивести першу ракетку України на Олімп світового тенісу.

Схема нарахування очок в WTA турі

Вихід Світоліної до фіналу автоматично означає, що ані Плішкова, ані Серена, ані Осака туди не потраплять (усі вони знаходяться в одній частині сітки - ред.).

Турнірна сітка Australian Open

Тому, головною конкуренткою Еліни стане Петра Квітова. Якщо чешка не дійде до фіналу то участь у вирішальному матчі турніру дозволить одеситці очолити рейтинг WTA. А якщо у фіналі зійдуться Світоліна та Квітова, то нашу тенісистку влаштує лише перемога.

Також існує вірогідність, що Халеп залишиться на першій сходинці, проте вона малоймовірна.

Коментарі ()